Skład osobowy

dr inż. Lucjan Janas, prof. PRz, Kierownik Wydziałowego Laboratorium Badań Konstrukcji
tel. (017) 865 14 61, GSM: 605 626943
pokój P-108
e-mail: ljanas@prz.edu.pl

mgr inż. Rafał Klich, Kierownik ds. Jakości
tel. (017) 865 12 14
pokój P-109
e-mail: rklich@prz.edu.pl

mgr inż. Grzegorz Kędzior, Kierownik ds. Technicznych
tel. (017) 865 12 14
pokój P-109
e-mail: gkedzior@prz.edu.pl

mgr inż. Daniel Szynal
tel. (017) 865 12 14, (017) 865 15 89
pokój P-107
e-mail: d.szynal@prz.edu.pl

mgr inż. Rafał Wilk
tel. (017) 865 15 89
pokój P-107
e-mail: r.wilk@prz.edu.pl

tech. Adam Kulon
tel. (017) 865 17 34
pokój P-6,
e-mail:
akulon@prz.edu.pl

tech. Bogdan Wójcik
tel. (017) 865 17 34
pokój P-6,
e-mail: bwojcik@prz.edu.pl

Współpraca w zakresie badań akredytowanych:

dr hab. inż. Bartosz Miller, prof PRz
tel. (017) 865 12 14, (017) 865 16 23
e-mail: Bartosz.Miller@prz.edu.pl

dr inż. Grzegorz Piątkowski
tel. (017) 865 12 14, (017) 865 14 94
e-mail: pgrzes@prz.edu.pl

dr inż. Maciej Kulpa
tel. (017) 865 12 14, (017) 865 10 16
e-mail: kulpa@prz.edu.pl

mgr inż. Leszek Folta
tel. (017) 865 12 14, (017) 865 10 15
e-mail: leszfol@prz.edu.pl

mgr inż. Henryk Najdecki
tel. (017) 865 12 14, (017) 865 10 11
e-mail: hnajd@prz.edu.pl



Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję