Strona: Wydziałowe Laboratorium Badań Konstrukcji / Strona: 4

19 Gru

Audyt

19-12-2022 r.
Działalność laboratorium, objęta systemem zarządzania zgodnym z PN-EN 17025, została pozytywnie oceniona przez audytorów Polskiego Centrum Akredytacji.
21 Lis

Konferencja "Innowacje-Pomiary-Akredytacje"

21-11-2022 r.
Wydziałowe Laboratorium Badań Konstrukcji przedstawiło swoją ofertę na V Konferencji "Innowacje-Pomiary-Akredytacje".

17 Paź

Badania dźwigarów strunobetonowych

17-10-2022 r.
W październiku prowadzono badania dźwigarów strunobetonowych w ramach grantu „System monitorowania i diagnostyki konstrukcji sprężonych za pomocą wbudowanych czujników światłowodowych”.
04 Sie

Badania węzłów okapowych stalowej ramy portalowej z elementów giętych na zimno

04-08-2022 r.
Od początku lipca br. w laboratorium realizowane są badania wyizolowanych węzłów okapowych stalowej ramy portalowej z elementów giętych na zimno.

04 Lip

Badania hałasu komunikacyjnego

04-07-2022 r.
W czerwcu br. laboratorium przeprowadziło akredytowane badania hałasu komunikacyjnego pochodzącego od drogi.
27 Cze

Badanie wytrzymałości krat trawnikowych

27-06-2022 r.
Końcem czerwca przeprowadzono badanie na ściskanie stabilizujących krat trawnikowych.

13 Cze

Badania statyczno-wytrzymałościowe i zmęczeniowe płyt betonowych

13-06-2022 r.
Początkiem czerwca w Laboratorium zakończono serię badań płyt betonowych zbrojonych prętami kompozytowymi FRP.
07 Cze

Badania i ocena drgań pochodzących od linii kolejowej

07-06-2022 r.
W maju br. przeprowadzono badania, analizę i ocenę wpływu drgań pochodzących od linii kolejowej na budynek mieszkalny. Badania były objęte akredytacją PCA.